Головна » 2014 » Грудень » 11 » У Каховському професійному аграрному ліцеї пройшов тиждень історії та географії
09:19
У Каховському професійному аграрному ліцеї пройшов тиждень історії та географії

У Каховському професійному аграрному ліцеї пройшов тиждень історії та географії

(викладач Трубаєва О. О.)

На початку тижня до уваги учнів було представлено стенд «Цікава історія та географія», де вони могли ознайомитися з маловідомими, неймовірними, гумористичними та захоплюючими фактами історії Землі і людства.

У вівторок ліцеїсти відгадували країну за описом. Найактивнішими були учні 22-ї групи (конторський службовець, оператор комп’ютерного набору).

У середу в групах № 12 та № 32 було проведено урок мужності про героїв АТО «Герої не вмирають» з використанням відео- та аудіо матеріалів. Урок справив велике враження як на учнів, так і на присутніх викладачів, викликавши почуття смутку, співпереживання та гордості за свою Батьківщину та її героїв. 

У четвер учні ліцею мали змогу показати свою кмітливість та знання географії при розгадуванні кросвордів та ребусів. Найактивніші були учні групи № 11 ( тракторист с/г виробництва), які відгадали майже всі ребуси та висловили бажання продовжувати ще відгадування.

Наприкінці тижня від кожної групи було представлено малюнки, плакати, стіннівки на тему миру в Україні. Переможцем стала група № 22 (кл. керівник Дегтярьов В.В., майстер в/н Пирогова О.О.).

Загалом тиждень пройшов в атмосфері зацікавленості, творчого натхнення та веселого настрою.

Переглядів: 1166 | Додав: DVV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]