Майбутньому абітурієнту-2014

Абітурієнт 2014: Умови вступу до КПАЛ 2014
Відповідно до умов вступу 2014 р. цьогоріч абітурієнти, як і у попередні роки, можуть подавати документи до 5 навчальних закладів на 3 спеціальності в кожному. Аналогічно до попередньої практики зарахування до студентських лав відбуватиметься у три хвилі.

У вступній компанії 2014 року також збережено систему пільг і бонусів (на прикрість розумним і на щастя не зовсім підготовленим). Зокрема бонуси отримають: переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів робіт членів Малої академії наук (МАН) – за диплом І ступеня - 50 додаткових балів, ІІ ступеня - 40 балів, ІІІ ступеня - 30 балів; випускники підготовчих курсів ВНЗ – 20 балів.

Увага!
Для переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад додаткові бали нараховуватимуться лише у тому випадку, якщо їх "диплом" відповідає профільному предмету вступних випробувань.

Призерам конкурсу-захистів МАН бонусні бали нараховуватимуться у випадку, якщо тематична секція в межах якої буде написано роботу, відповідатиме тій спеціальності, на яку вони мають намір поступати. (У попередньому році спеціальності мав відповідати базовий предмет в цій секції).

Пільговикам належатиме 25% бюджетних місць. Ця квота обов’язкова для кожної спеціальності всіх державних навчальних закладах.

Пільгові категорії:
1. Діти до 18 років, чиї батьки загинули під час бойових дій;
2. Діти-сироти та діти, які залишилися без батьківської опіки (до 23 років);
3. Інваліди I та II груп, яким не протипоказане навчання на обраній спеціальності;
4. Діти, чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах (для гірських спеціальностей);
5. Діти військових і працівників правоохоронних органів, які загинули при виконанні службових обов'язків;
6. Члени сімей шахтарів та гірничорятувальників, які загинули через аварію на шахті ім. Засядька;
7. Діти загиблих шахтарів, шахтарів-інвалідів I та II груп, батьків із стажем роботи під землею не менше 15 років;
8. Чорнобильці: І, ІІ категорій; діти-інваліди чорнобильської катастрофи (до 18 років); діти до 18 років, чиї батьки загинули через чорнобильську катастрофу; діти чорнобильців І категорії (до 18 років).

Пріоритет при рівних балах матимуть:
1. Сироти;
2. Члени сімей військових при вступі до вищих військових навчальних закладів та військових підрозділів ВНЗ;
3. Інваліди III групи, а також діти інвалідів з малозабезпечених сімей;
4. Демобілізовані з армії в рік вступу;
5. Діти з багатодітних сімей, у яких п'ять дітей і більше;
6. Медалісти;
7. Інші категорії абітурієнтів, яким ВНЗ віддасть перевагу.

Увага! Зазначену в переліку послідовність під час формування рейтингів КПАЛ не мають право порушувати. Тобто, приймальна комісія не може перед абітурієнтом-сиротою надати пріоритет абітурієнту із багатодітної родини.


Подача документів

1-31 липня* – подача документів
*До 20 липня мають подати документі ті, хто планує складати іспити або проходити творчий конкурс


Подача документів здійснюватиметься як у паперовій формі, так і у електронній. Електронна заява-онлайн заповнюватиметься на сайті http://kpal.at.ua/index/anketa_vstupnika/0-16. Всю інформацію про абітурієнтів КПАЛ вноситимуть до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО). Стежити за рейтингом можна на сайті системи "Конкурс" (vstup.info), куди будуть передаватися дані з ЄДЕБО.

Увага! Подати електронну заяву можуть всі, але ті хто має пільги або додаткові бали обов’язково до 31 липня мають з’явитися у приймальній комісії і підтвердити їх наявність документально.

Документи які необхідно подати до приймальної комісії:
- атестат і додаток до нього
- копія паспорта або свідоцтва про народження
- медична довідка форма № 086-о
- шість фотокарток 3х4
- будь-який інший документ, що підтверджує особливості при зарахуванні.

Зарахування

Як і в попередніх роках, у вступній кампанії 2014 р. очікується проведення 3-х хвиль зарахування. 1 серпня 2014 р. до 12:00 КПАЛ на своїх стендах або веб-сайтах мають оприлюднити результати першої хвилі зарахування. До 4 серпня включно "прохідні" абітурієнти мають віднести свої документи до приймальної комісії. До 12:00 5 серпня КПАЛ має оприлюднити списки 2-ї хвилі зарахування в яких за рахунок тих, хто не приніс оригінали, будуть включені наступні абітурієнти. До 7-го серпня включно оригінали документів мають подати абітурієнти 2-ї хвилі зарахування. До 12:00 8 серпня оприлюднюються списки останньої 3-ї хвилі зарахування, за якою документи слід подати до 10 серпня включно. 11 серпня 2013 р. КПАЛ має оприлюднити остаточний список зарахованих на бюджетне навчання. Зверніть увагу, що всіх 3-х хвиль зарахування може і не бути, якщо бюджетні місця будуть повністю "укомплектовані" під час 1-ї або 2-ї хвилі.